Labai patikimas verslo klasės kompiuteris.
| Ekrano dydis | 15.6“ IPS |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 FHD |
| Vidinė atmintis | 512 GB SSD |
| RAM | 12 GB |
| Procesorius | Intel Core i5-10210U 1.80 GHz x 8 |
| Vaizdo plokštė | Intel UHD |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | WIFI, Bluetooth |
| Jungtys | USB, USB-C, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 5 val. |
Suteikiama 3mėn garantija.






