Naudotas HP EliteBook 745 G5
| Ekrano dydis | 14“ |
| Ekrano rezoliucija | 1920×1080 FHD |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD |
| RAM | 16GB |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 PRO 2500U 2GHz x8 |
| Vaizdo plokštė | AMD Radeon Vega 8 1009Mb |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI, USB-C |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Yra |
| Operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Baterija | ~4 val |
Suteikiama 3 mėn garantija.




