| Ekrano dydis | 15,6‘‘ FHD |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 |
| Vidinė atmintis | 128 GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i3-7020U 2.3GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | Intel® HD Graphics 620 |
| DVD | Yra |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 Home |
| Baterija | ~3h 15min |






