| Ekrano dydis | 15,6“ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 FHD |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Procesorius | AMD® Ryzen™ 3-3200U 2.60GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | AMD Vega 3 |
| DVD | + |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | Wifi, bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 3 val. |
Suteikiama 3mėn garantija.






