| Ekrano dydis | – |
| Ekrano rezoliucija | – |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD ir 2 po 1TB HDD |
| RAM | 16GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-9400F 2.90GHz x6 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX2060 6GB |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | – |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI, DVI, DP |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | – |
Suteikiama 3mėn. garantija



