Stacionarus kompiuteris žaidimams i5/16GB/240GB/1TB/RX570-8GB
270.00€299.00€ (-10%)
Stacionarus kompiuteris žaidimams
| Ekrano dydis | – |
| Ekrano rezoliucija | – |
| Vidinė atmintis | 240GB SSD ir 1TB HDD |
| RAM | 16GB |
| Procesorius | Intel® Core i5-4460 3,20GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | Intel® HD Graphics 4600 ir Radeon RX570 8GB |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | – |
| Ryšiai | LAN |
| Jungtys | USB, DVI, VGA,HDMI, Display Port |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | – |
Suteikiama 3 mėn garantija.





