| Ekrano dydis | – |
| Ekrano rezoliucija | – |
| Vidinė atmintis | 240GB SSD + 1TB HDD |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-6400T 2.50GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | nVidia GTX 1660Ti 6GB |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | – |
| Ryšiai | – |
| Jungtys | USB, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Baterija | – |
Naudotas, naujas korpusas. Suteikiama 3mėn garantija.





