| Ekrano dydis | – |
| Ekrano rezoliucija | – |
| Vidinė atmintis | 128GB SSD + 320GB HDD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-7400T 2.40GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD530 |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | – |
| Ryšiai | Wifi |
| Jungtys | USB, DP, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | – |
Suteikiama 1mėn garantija.





