| Ekrano dydis | 14“ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 HD |
| Vidinė atmintis | 128GB SSD + 1TB HDD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i3-8145U 2.10GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | Intel UHD |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | Wifi, bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI, USB-C |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | + |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 4 val. |
Yra pabraižymų, suteikiama 1mėn garantija.











