| Ekrano dydis | – |
| Ekrano rezoliucija | – |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-6400 2.70GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD530 |
| DVD | + |
| Vaizdo kamera | – |
| Ryšiai | – |
| Jungtys | USB, DP, VGA |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | – |
Suteikiama 1mėn garantija.






