| Ekrano dydis | 14‘‘ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 240 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel i5-3210M 2.5GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD Graphics 4000 iki 1792MB |
| DVD | Yra |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi |
| Jungtys | VGA, USB |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | Laiko ~1 val. 40 min. |
Šio kompiuterio garsiakalbiai veikia tyliai.
Suteikiama 1 mėn. garantija.





