| Ekrano dydis | 14‘‘ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 |
| Vidinė atmintis | 128GB SDD |
| RAM | 8GB |
| Procesorius | Intel i5-6200U 2.30GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD Graphics 520 iki 4164MB |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | Bluetooth, WiFi |
| Jungtys | VGA, USB |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | Laiko ~3 val. 40 min. |
Sutaisytas kampas (3 nuotraukoje).
Yra aplūžę plastikai kompiuterio kairiajame šone (4 nuotraukoje).
Suteikiama 1 mėn garantija.






