| Ekrano dydis | 12.1‘‘ HD |
| Ekrano rezoliucija | 1280 x 800 |
| Vidinė atmintis | 120GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-M520 2.40GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | Intel(R) HD Graphics |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, VGA |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Baterija | ~1h 30min |
Suteikiama 1 mėn. garantija.





