Kompiuterio dangtis turi daug smulkių įbrėžimų.
| Ekrano dydis | 15.6‘‘ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 240 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel i7-3630QM 2.4GHz x 8 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA Geforce GTX 640M 2GB |
| DVD | Yra |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | Bluetooth, WiFi |
| Jungtys | HDMI, USB, VGA |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | Laiko ~1 val. 30 min. |
Suteikiama 1 mėn. garantija.





