| Ekrano dydis | 15,6‘‘ HD |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 128GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Procesorius | Intel® Celeron CPU N2830 2.16GHz x2 |
| Vaizdo plokštė | Intel® HD Graphics |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB,VGA,HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 Home |
| Baterija | ~1h 30min |
Suteikiama 1 mėn. garantija.




