| Ekrano dydis | – |
| Ekrano rezoliucija | – |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Procesorius | Intel® Core™ i3-6100 3.7GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD 530 |
| DVD | + |
| Vaizdo kamera | – |
| Ryšiai | Wifi |
| Jungtys | USB, DisplayPort, VGA |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | – |
Suteikiama 3mėn garantija.




