| Ekrano dydis | 14“ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 FHD |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-1135G7 2.40GHz x8 |
| Vaizdo plokštė | Intel Iris Xe |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | Wifi, bluetooth |
| Jungtys | USB, USB C, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 4 val. |
Suteikiama 3mėn garantija.
Dangtis turi daug smulkių pabraižymų – kosmetiniai defektai atsiradę naudojant, gali matytis pašviesėjimai ekrane.






