| Ekrano dydis | 13,3‘‘ FHD, IPS |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 |
| Vidinė atmintis | 256 GB SSD |
| RAM | 16 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-8350U CPU @ 1.70GHz x8 |
| Vaizdo plokštė | Intel(R) UHD Graphics 620 (8th Gen) |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Baterija | ~3h 40min |
Suteikiama 3 mėn garantija.







