| Ekrano dydis | 15,6“ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 FHD IPS |
| Vidinė atmintis | 256GB SSD |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-10210U 1.60GHz x8 |
| Vaizdo plokštė | Intel UHD |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | Wifi, bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI, USB-C |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | + |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 3 val. |
Suteikiama 1 mėn garantija. Kompiuteris turi kelis smulkius įbrėžimus.








