| Ekrano dydis | 15.6‘‘ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 240 GB SSD |
| RAM | 12 GB |
| Procesorius | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD Graphics 520 |
| DVD | Yra |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI, VGA |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | Laiko ~1h 30min |
Suteikiama 1 mėn. garantija.




