| Ekrano dydis | 17.3“ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 FHD IPS |
| Vidinė atmintis | 256 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel® Core™ i5-1335U 1.30GHz x12 |
| Vaizdo plokštė | Intel UHD |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | Wifi, bluetooth |
| Jungtys | USB, USB-C, HDMI |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 3,5 val. |
Suteikiama mūsų 3mėn garantija, tačiau pagal serijos numerį dar galioja HP 2,5 metų oficiali garantija.








