| Ekrano dydis | 14‘‘ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 500 GB HDD + 128 GB SSD |
| RAM | 16 GB |
| Procesorius | Intel i7-6500U 2.5GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD Graphics 520 iki 8260 MB |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | DisplayPort, USB, VGA, USB-C |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | Laiko ~3 val. |
Suteikiama 3 mėn. garantija.



