| Ekrano dydis | 15.6“ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 240 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | AMD A6-6310 1.8 GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | AMD Radeon R7 2160 mb |
| DVD | Yra |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | Wifi, bluetooth |
| Jungtys | HDMI, USB |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 2val |
SUTEIKIAMA 1MĖN GARANTIJA.






