| Ekrano dydis | 13.3‘‘ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 |
| Vidinė atmintis | 128 GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Procesorius | Intel i5-4200U 1.6GHz x 4 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD Graphics iki 2126 MB |
| DVD | – |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | Bluetooth, WiFi |
| Jungtys | HDMI, USB |
| Kortelių skaitytuvas | Yra |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | Nelaiko |
Kompiuteris taip pat turi liečiamą ekraną.
Suteikiama 1 mėn. garantija.





