| Ekrano dydis | 15.6“ |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | SSD 240 GB |
| RAM | 8 GB |
| Procesorius | Intel® Core i5-3210M 2.50 GHz x4 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce 610M 1GB |
| DVD | + |
| Vaizdo kamera | + |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooh |
| Jungtys | USB, HDMI, VGA |
| Kortelių skaitytuvas | + |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | + |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Baterija | Laiko apie 2 val. |
Suteikiama 1 mėn. garantija






