| Ekrano dydis | 15,6‘‘ HD |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 |
| Vidinė atmintis | 120 GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Procesorius | Intel Pentium CPU B960 2.20GHz x2 |
| Vaizdo plokštė | Intel HD Graphics |
| DVD | Yra |
| Vaizdo kamera | Yra |
| Ryšiai | WiFi, Bluetooth |
| Jungtys | USB, HDMI,VGA |
| Kortelių skaitytuvas | – |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | – |
| Operacinė sistema | Windows 10 |
| Baterija | ~40min |
Suteikiama 1 mėnesio garantija.






